Angajații IGM, parte din #GenerațiaPădurii

Echipa Inspectoratului General pentru Migrație a participat astăzi la acțiunea de plantare din Ocolul Silvic Căpriana, raionul Strășeni, acțiune care face parte din Campania Națională de Împădurire „Toamna 2025”.

La plantare au fost prezenți angajații IGM, uniți de dorința de a contribui la extinderea și protejarea patrimoniului forestier al țării.

Prin astfel de inițiative demonstrăm că grija față de natură este o valoare împărtășită și că fiecare dintre noi se bucură să poată pune umărul la crearea unui viitor mai verde pentru generațiile următoare.

Împreună, #GenerațiaPădurii.

Ultimele știri               
Ia purtată cu mândrie la Inspectoratul General pentru Migrație
Vizita de lucru a delegației Inspectoratului General pentru Migrație în România
Îndepărtați pentru trecere ilegală a frontierei de stat
Mesaj de condoleanțe pentru angajații Inspectoratului General al Poliției
Ți-a fost de ajutor acest articol?
DaNu
This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.